9:00 - 18:00

Hizmet Saatlerimiz Pzt-Cuma

(0212) 514 0484

Şimdi İletişime Geçin

Facebook

Twitter

 

Ekibimiz

Birbirinden kıymetli hukukçularımız ile hizmete hazırız.
Erikel Hukuk > Ekibimiz
a

Davalarınızda Profesyonel Temsil.

Uzman avukatlarımız, hukuk ile yaşamın kesiştiği her alanda sizi başarı ve titizlikle temsil edeceklerdir.

Yusuf Erikel

Uzman Avukat

Ali Güngör

Hukukçu/Sosyolog

Selahattin Başormancı

Avukat

Biyografi

Erikel Hukuk bürosuna 2016 senesinde katılmıştır. Yönetici kıdemli avukat olan Selahattin Başormancı, üniversite eğitimini İstanbul Üniversitesi Hukuk Fakültesinde 2001 senesinde tamamlamıştır. 20 senelik hukuk deneyimi ve ofisimizdeki ekibiyle dava ve sözleşmeler bölümünde çalışmalarına devam etmektedir.

Hanzala Erikel

Avukat
a

Uzman avukatlarımız, hukuk ile yaşamın kesiştiği her alanda sizi başarı ve titizlikle temsil edeceklerdir.

Aysel Şenel

Avukat

Biyografi

Erikel Hukuk bürosuna 2020 yılında katılmıştır. İlkokuldan liseye kadar Adana Gündoğdu Kolejinde eğitim almıştır. Üniversite eğitimini Yeditepe Üniversitesi'nde hukuk ve siyaset bilimi ve uluslararası ilişkiler bölümlerini çift ana dal yaparak %100 burslu bir şekilde tamamlamıştır. Hukuk ve siyaset bilimlerinden onur derecesiyle mezun olmuştur. Yasal staj süreci boyunca sözleşmeler ve dava bölümünde deneyim kazanmıştır.

Murat Akbaba

Hukuk Danışmanı

Biyografi

İlk öğretim ve lise eğitimini Yozgat’ta tamamlamıştır. Marmara Üniversitesi Hukuk Fakültesi’nden 2013 yılında mezun olmuştur. Erikel Hukuk Bürosuna Hukuk Danışmanlığı yapmaktadır.

Alper Palaz

Avukat

Biyografi

Erikel Hukuk bürosuna 2019 yılında katılmıştır. Lise eğitimini Ataköy Cumhuriyet Anadolu Lisesinde alan Alper Üniversite eğitimini İstanbul Kültür Üniversitesi hukuk fakültesinde görmüş ve bölüm 4.sü olarak mezun olmuştur. Alper 2018 senesinde girdiği adli yargı sınavında Türkiye derecesi yaprak 251. Olmuştur.

Mesut Güneri

İcra Departmanı Görevlisi

Ahmet Akbulut

İcra Departmanı Görevlisi

Murat Sarıca

İcra Departmanı Görevlisi

Canan Kuzu

Sekreter

Biyografi

Erikel Hukuk bürosuna 2003 yılında başlamış olup 17 yıldır çalışmaktadır. llkokulu memleketinde ortaokulu ve liseyi Fatih kız lisesinde bitirmiştir. Açıköğretim fakültesi halkla ilişkiler bölümünde eğitim almıştır.