9:00 - 18:00

Hizmet Saatlerimiz Pzt-Cuma

(0212) 514 0484

Şimdi İletişime Geçin

Facebook

Twitter

 

Hakan Fidan’ın Yakın Dostu Yusuf Erikel Konuştu

Erikel Hukuk > Basında Biz  > Hakan Fidan’ın Yakın Dostu Yusuf Erikel Konuştu

Hakan Fidan’ın Yakın Dostu Yusuf Erikel Konuştu

a

Son dönemde zaman zaman ismi yıpratılmaya çalışılan MİT Müsteşarı Hakan Fidan’a bir destek mesajı da Ergenekon Davası’nda Başbakan olarak yargılanan Avukat Yusuf Erikel’den geldi. Erikel, “Tesadüf olması zor. Bazı köşe yazarları ve aklınca kimi laf ebeleri, nicedir ve niçindir bilinmez. Sayın Hakan Fidan deyince rahatsız oluyor. Ve Abuk sabuk yorum yapıyor, aklınca onu karalamaya debeleniyor. Dostlarım, size Allah için bir şey deyim mi? Ben MİT şu bu anlamam, makam mevki bilmem. Bu noktada ne kimseye işim düşer, ne derim menfaat için bir söz. Ancak size sadece Allah için bir şey söyleyeyim mi? Allah için eğer inanıyor ve Müslümansanız sakın bu dedikodulara ve bu çağdaş müselleme izabelere itibar etmeyin” dedi.

HAKAN FİDAN KÖKÜ SADIK BİR MÜSLÜMAN

Bu Hakan kardeşim var ya, bu ülkemin güvenliğini emanet ettiği bu Müslüman evladı. Bu kişinin Allah şahit sadece dalı ve yaprağı değil kökü namuslu ve şerefli bir Müslüman. Kökü sadık bir mümin. Ve Sadece dışı değil içi etiyle kemiğiyle samimi ve hasbi bir Müslümandır. Ancak onun Allah ve Rasulü ve vatanı için yapmayacağı hiç ama hiç bir fedakarlık olmaz. O, böyle bir sağlam inanç temelinde hayatını kurmuş bir vatan evladıdır. Sen milletin Müslüman bir evladı mısın? Rahat ol. Hakan Fidan’dan asla bir Müslüman’a zarar gelmez. Hatta o çok asalet sahibidir. Kendine kötülük yapana bile, o kötülük düşünmez. Onda İmanına taalluk eden dışında ve vatana ihanet dışında kimseye vereceği nefsi bir kırıcı tepki ve karşılık yoktur. Merhamet ve muhabbet dışında onun terkisinde hata kebir olmaz. Çünkü, o Müslüman kardeşim hayata kendini hazırlarken bu takva temelinde yetiştiği için aksi olmaz değil olamaz. Bundan dolayı sakın bazı yal yiyen ve haram kemirenler aklınca onu yemeye kalkmasın. Başaramaz.

 

KALEMİNİ KAZIK YAPANLARA İNANMAYIN

Bizzat şahit olduğum üzere gençliğini namuslu ve dürüst sonrasını da disiplinli gayret ve münevver cehd içinde geçiren Müslüman kardeşimi inancımız o ki hafız olan Allah’ım korur. Asla ite kurda yem etmez. Dostlarım neticede gün gelir görevi biter. Emekli olur. Ama bilin ki, onun oturduğu koltukta bıraktığı Allah ve vatan sevgisinin kokusu asla bir daha gitmez. O sebeple sakın benim dostlarım olarak, son zamanlarda daha belirgin, bu kalemini kazık yapmaya çalışan şarlatanlara inanmayın.

a

O GÖR GÖZLER DİLERİZ GÖRLÜKTE İSRARCI OLMAZ

Şu ülkemizin içinde olduğu hassas günlerde, devletin güvenliğine dikkat verenlerin dikkatini dağıtmak dışında etkisi olmayacak bu batıl hamleler. Sadece düşmana göz kırmaktır. O kör gözler, dileriz körlükte ısrarcı olmaz. Bu bağlamda, başta Hakan Fidan kardeşim başta olmak üzere, tüm vatan ve millet için çalışan, güvenlik ve istihbarat görevlilerine şu günlerde Hassaten Allah’ın nusret ve teyidini niyaz ederim. Allah vatanımızı ve vatan için tüm çalışan kahramanlarımızı korusun.